El Globo - logo
El Globo Pub&Restaurant
El Globo Pub&Restaurant

Unikalny wystrój

El Globo Pub&Restaurant

Wizytówką naszej restauracji jest nie tylko wyśmienita kuchnia, ale także niepowtarzalny wystrój. Przestronne, pełne barw i zacisznej atmosfery wnętrza są doskonałym miejscem na spędzenie u nas wspaniałych chwil przy znakomitym obiedzie lub kolacji.

Wystrój El Globo doskonale podkreśli charakter ważnych dla gości uroczystości, takich jak wesela czy urodziny.

El Globo Pub&Restaurant

Wyjątkowa kuchnia

El Globo Pub&Restaurant

Restauracja El Globo jest miejscem, w którym zawsze możecie skosztować niepowtarzalnych dań. Nasi kucharze tworzą wspaniałe przepisy bazujące na tradycyjnej recepturze oraz własnej inwencji. Takie połączenie sprawia, że smak potraw serwowanych w El Globo na długo zapada w pamięci gości. Dbamy również o to, aby serwowane przez nas dania wyróżniały się sposobem podania i już samym aromatem kusiły Was do ich spróbowania.

Oferta do -50%

Sprawdź nasze menu promocyjne

Przygotowaliśmy dla Państwa nową promocję. Codziennie oferujemy do 50% rabatu na wybrane pozycje z karty.

Dowiedz się więcej
El Globo Pub&Restaurant

Dogodna lokalizacja

El Globo Pub&Restaurant

El globo to restauracja w Szczecinie której walorem jest również jej położenie. Lokalizacja w centrum miasta sprawia, że zarówno turyści, jak i mieszkańcy Szczecina bez problemu dotrą do nas samochodem, taksówką, rowerem czy środkami komunikacji miejskiej. Jesteśmy więc idealnym miejscem, w którym po pracy czy po zwiedzeniu miasta możecie szybko zjeść pyszny obiad.