El Globo - logo
El Globo Pub&Restaurant

Przestrzeń jest tym, co nas inspiruje. Chcemy nad nią pracować, przekształcać ją, szukać nowych jakości. Należy uczyć się od niej, gdyż w przestrzeni wszystko już jest. Trzeba to tylko odkryć.

Nie projektujemy dla siebie, ale dla klienta. Spotkanie z człowiekiem to kluczowa część naszej pracy. Przyzwyczajenia, marzenia, oczekiwania oraz styl życia klienta, mówią nam więcej o projekcie niż rzuty jego domu. To właśnie z nich wynika forma. Nigdy odwrotnie. Piękne portfolio nie jest naszym głównym priorytetem, zadowolony klient – tak.

El Globo Pub&Restaurant

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe wyzwania i staramy się, aby naszej pracy projektowej nie ograniczały żadne etykiety. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem przestrzeni komercyjnych czy sklepów wielkopowierzchniowych, ale nasi projektanci wnętrz specjalizują się również w aranżacji restauracji, kawiarni oraz klubów. Nie jest im obca także architektura wnętrz domów prywatnych.

El Globo Pub&Restaurant

Jako że dobrze zrobiony projekt jest tylko połową sukcesu, a jego realizacja to proces, który wymaga bacznej uwagi i szybkiego reagowania, oferujemy również możliwość skorzystania z nadzoru autorskiego nad inwestycją. W pracy nad wnętrzami komercyjnymi nie skupiamy się jedynie na zaproponowaniu rozwiązań architektonicznych, lecz także na opracowaniu wizerunku miejsca, planu strategiczno-marketingowego oraz identyfikacji wizualnej. Zapraszamy do skorzystania z usług naszych projektantów wnętrz.

El Globo Pub&Restaurant
www.artpin.net

El Globo

Restaurant & Pub

ul. Józefa Piłsudskiego 26
70-461 Szczecin
biuro@elglobo.com.pl

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek, Wtorek, Środa Nieczynne
  • Czwartek 14:00 - 21:00
  • Piątek 14:00 - 22:00
  • Sobota 13:00 - 22:00
  • Niedziela 13:00 - 20:00

W naszej restauracji możecie skosztować pysznych dań kuchni międzynarodowej.


Zadzwoń i zarezerwuj stolik